Investiční fond PurposeTech - Impact Hub Česká Republika

Investujeme do startupů, které mění svět k lepšímu

Jsme PurposeTech. Podporujeme zakladatele startupů ze střední a východní Evropy, kteří chtějí ze světa udělat lepší místo. Hned v začátcích jejich podnikání.

Běžně investujeme 
 100.000 EUR

Zaměřujeme se hlavně na zdravotnictví, vzdělávání a udržitelnost
Investujeme do zakladatelů, kteří jsou na začátku své cesty

Jak to v PurposeTech chodí?

Každý investiční fond přistupuje k zainvestovaným startupům trochu jinak. Co můžete čekat od nás?

Jak investujeme

Investujeme na úplném začátku. Když malý tým na něčem pracuje a třeba nemá ani produkt a příjmy. Ale před sebou velkou budoucnost.
Aktivně pomáháme zakladatelům s budováním jejich startupů. Každý týden věnujeme několik hodin podpoře a rozvoji těch startupů, které jsme zainvestovali.
Spolu s investici získáte i některé členské výhody Impact Hubu, abychom si mohli být nablízku a vy jste získali přístup do silné podnikatelské komunity.

Spoluutváříme lepší svět. Co ale mají startupy, do kterých investujeme, společného?

Zakladatelé, kteří jsou do svého nápadu zapálení a mají s ním velké plány. Naplno svým startupem žijí a dávají mu maximum energie.
Cíleně usilují o pozitivní dopad společenský či ekologický. Společně tak můžeme tvořit lepší svět.

Do koho investujeme

Sídlí ve střední a východní Evropě. Míří však díky škálovatelnosti za hranice svého státu či regionu. Díky technologiím mohou zvyšovat svůj zásah a také pozitivní efekt.

Máte otázky?

Pojďte se potkat se zakladatelem fondu Zdeňkem Fousem. Rád s vámi zkonzultuje cokoliv co se týká případné investice. Chcete vědět, jak by do vašeho projektu PurposeTech mohl zainvestovat? Jestli už je na to váš startup připravený? Co všechno se bude kolem případné investice dít? Zeptejte se na cokoliv, co vás kolem investice do vašeho startupu zajímá.

Schůzka s investorem

✔️ 30 minutová nezávazná a bezplatná online schůzka
✔️ Připravte si otázky na zakladatele fondu Zdeňka Fouse
✔️ Zamluvte si termín a připojte se online
✔️ nebo dorazte osobně v Praze na Drtinovu 10 do Impact Hubu

Zainvestované startupy

Máš nápad a hledáš investici?

Slibných nápadů je na světe spousta. Rádi bychom slyšeli i o tom tvém a poznali tebe, jako zakladatele. Vyplň nám krátký formulář v angličtině a my se ti ozveme s dalšími detaily.