Talkshow: trh Start

Nastartujte se na burze

nová příležitost na burze pro všechny menší firmy

diskutující, kteří o tom něco vědí a nebojí se to říct

možností, jak to udělat

Miliardy ve hře pro malé firmy.

Během podvečerní talkshow vám kolegové z Burzy cenných papírů Praha představí novou možnost financování menších firem na vznikajícím trhu s názvem Start. Začínáme v 18 hodin!

Impact Hub Praha 12. 10. 2017

Bavit se budeme o těchto tématech

 1. Co je trh Start a jak funguje.
 2. Proč je trh Start pro vás. A od kdy je pro vás.
 3. Jak jednoduché je stát se akciovou společností.
 4. Jak správně ocenit svou společnost a zjistit jaku má hodnotu. Kdo vám s tím pomůže?
 5. Jak rychle se můžete dostat k valuaci víc než 1 mil. eur.
 6. Jak dostat do firmy nový milion či miliony eur od investorů přes trh start.
 7. Kdo vám pomůže se nachystat a jak rychle to jde?
 8. Co to bude stát?
 9. Myslíte si, že je to možné? Jděte do toho!
O novém inovativním trhu budou diskutovat:
 • Petr Koblic, CEO, Burza cenných papírů Praha
 • Jiří Kovařík, marketingový ředitel, Burza cenných papírů Praha
 • Zdeněk Rudolský, spoluzakladatel Impact Hub
 • František Bostl, managing partner Starteepo

Medailonky diskutujících

Petr Koblic, CEO, Burza cenných papírů Praha

Absolvoval VŠE v Praze. Po ukončení studia pracoval v Živnostenské bance, dále v Patria Finance. V červnu 1998 nastoupil do společnosti CA IB Securities, kde byl později jmenován členem jejího představenstva a od ledna 2002 byl jejím předsedou. Po převodu aktivit CAIB do HVB v roce 2003, pracoval jako ředitel odboru Privátního bankovnictví, cenných papírů a Asset management v HVB Bank. Je držitelem makléřské licence v ČR, získal makléřské oprávnění Seria 7 v USA. V srpnu 2004 byl zvolen novým předsedou burzovní komory a generálním ředitelem Burzy cenných papírů Praha. V únoru 2007 byl jmenován předsedou burzovní komory nově založené společnosti Power Exchange Central Europe (dříve Energetická burza). V lednu 2012 byl zvolen do dvoučlenného představenstva holdingu CEE Stock Exchange Group AG (CEESEG AG), který je tvořen burzami v Praze a Vídni. Rád se s vámi setká osobně.

Jiří Kovařík, Marketingový ředitel, Burza cenných papírů Praha

iří Kovařík je absolventem FF UK v Praze, obor Informačních studií. Své první zkušenosti s public relations získal na stáži na University of North Carolina v USA. Po návratu, ještě před ukončením studia na FF UK, nastoupil do oddělení PR & Marketingu televize Prima. Po úspěšném završení studia v roce 2003 přešel do PR oddělení Českého rozhlasu, kde byl primárně odpovědný za mediální spolupráce a koordinaci vybraných marketingových aktivit. Po ukončení spolupráce s Českým rozhlasem v roce 2004 působil krátce na Ministerstvu Průmyslu a obchodu. Od roku 2005 pracuje na Burze cenných papírů Praha, nejprve na pozici manažera externí komunikace, a od roku 2007 jako ředitel tohoto odboru.

Zdeněk Rudolský, spoluzakladatel Impact Hub

Představujeme moderátora akce, Zdeňka Rudolského. Zdeněk se zaměřuje na vyhledávání příležitostí, zdrojů a rozvoj vztahů a obchodu. Má mezinárodní zkušenosti jako konzultant. Byl ředitel Amnesty v ČR. Spoluzaložil Huby v ČR. Zaměřuje se na rozjezd projektů a najdete ho také v týmu Hub Ventures. Spolu s námi se těší na viděnou!

František Bostl, managing partner Starteepo

František Bostl je jedním z nejcitovanějších ekonomů u nás. Na finančním trhu se pohybuje osmým rokem. Během let 2010 – 2016 působil na pozicích Head of Equity Sales a Director of R&D u dvou největších českých obchodníků s cennými papíry. Zkušenosti má jak s řízením finančních institucí, kapitálovým trhem, tak i se správou investičních portfolií v řádech miliard korun. Od roku 2016 ve spolupráci s Chytrým Honzou (Rockaway Capital) a finanční skupinou Aegon staví fintech platformu „ern-e“, která by měla v roce 2018 disruptovat investiční trh v celém regionu CEE. Zároveň se stal i hlavní mediální tváří firmy Chytrý Honza na pozici Chief Economist. V roce 2017 založil ve spolupráci s pražskou burzou první a stále jediný specializovaný IPO boutique – STARTEEPO, který se zaměřuje na potřeby start-upů a malých a středních podniků. V listopadu 2017 otevře fond kvalifikovaných investorů New Age Fund, který nabídne českým klientům investice do sektorů jako jsou pokročilá robotika, drony, 3D tisk, bio plasty, chytrá města, autonomní doprava, umělá inteligence, atd. Mimo jiné je aktivní členem několika profesních sdružení (MENSA, AKAT ČR, EEA, WEA), vystupuje pravidelně na odborných finančních i technologických konferencích a jako lektor přednáší na Vysoké škole finanční a správní jak jinak než o finančních trzích.

Akci podporují

Nenechte si ujít jedinečnou příležitost a registrujte se ještě dnes.

Impact Hub Praha 12. 10. 2017